Rodinný dům PRODEJ
CENA 4 120 000 Kč Včetně provize RK
LOKALITA Vysoká Srbská
 
UŽITNÁ PLOCHA 250 m²
PLOCHA POZEMKU 2790 m²
STAVBA cihlová
STAV OBJEKT velmi dobrý
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
G(není vypracován)
Ing. JAN TOUPAL

Ing. JAN TOUPAL

realitní makléř, hypoteční specialista +420 774 224 479 jan.toupal@ttreality.cz

Dům v krásném prostředí

Prostorný rodinný dům o podlahové ploše 220m2 se saunou, stodolou, přilehlým historickým stavením, sadem a pozemkem s rozlohou 2790 m2. Dům stojí ve venkovské zástavbě obce Vysoká Srbská ležící mezi Hronovem a Policí nad Metují. Lokalita je vhodná pro rekreaci, chalupářství i stálé bydlení. Jedná se o historický objekt z roku 1862.

V současné chvíli má dům komerční využití a je pronajímán zahraničním a českým klientům k rekreaci a zároveň lze využít i na pořádání svateb, dům lze pořídit jako investici a převzít stálou klientelu.

Dispozice domu: vstup do domu přes centrální a prostornou vstupní chodbu, kuchyně s klenutým stropem a se vstupem do ložnice a do prostorného obývacího pokoje s krbem, kachlovými kamny a historickým nábytkem. Na druhé straně chodby se nachází koupelna s rohovou vanou a toaletou, technická místnost a moderní sauna s vlastní sprchou. Z chodby se dále vstupuje do sklepa a po dřevěném schodišti do prvního patra, kde se nachází velká společenská místnost s pingpongovým stolem a dvěma samostatnými ložnicemi. Ze společenské místnosti se dá vstoupit na prostornou půdu, která je vhodná pro půdní vestavbu.

Před domem se nachází altán s krbem, historické jednopodlažní stavení, které zatím čeká na své využití, garáž sousedící s domem, která má vstup jak z domu, tak ze zahrady, prostorná kůlna a sad se vzrostlými ovocnými stromy.

Dům je specifický krásnými výhledy do přírody a i přes umístění uprostřed obce disponuje velkým soukromím, a to především díky vzrostlým stromům v okolí pozemku.

Budeme se na Vás těšit při prohlídce.

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.