Byt 6+1 PRODEJ
CENA 11 999 000 Kč Včetně provize RK
LOKALITA Hradec Králové
Komenského 264
UŽITNÁ PLOCHA 214 m²
STAVBA cihlová
STAV OBJEKT po rekonstrukci
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
A
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Flexibilní prostor

Prostor je flexibilní a je možné ho využívat pro bydlení i pro podnikání. Byt má samostatný vstup z ulice, tři vstupy ze společných částí domu a tři anglická okna s předzahrádkou. Původně byl byt využíván jako tři bytové jednotky a obchod se zlatnictvím. Původní vlastník, pan Bitterlich, využíval prostory jako zlatnictví, a v pořadí druhý vlastník, pan Rýdl, využíval byty jako penzionát pro studenty. Samostatný vstup z ulice Komenského je z bronzu a z ohýbaného kaleného skla. Ideální pro honosný obchod, banku nebo jinou instituci. První nárožní místnost má vzácné zrestaurované stropní malby. Ostatní místnosti mají klenutý strop vynesený do klenebních pásů, opravených ve francouzském stylu, tj. vápenný nátěr spárovaných historických pálených cihel. Podlaha je dubová.

Nad hlavním vstupem je výkladec pro televizi s velkou úhlopříčkou. Další dva vstupy jsou ze společné části domu, vhodné pro bytové účely. Tyto bytové prostory mají saunu a precizně izolovaný vinný sklípek zaručující celoroční teplotu 10°. V ceně nemovitosti je realizace mezonetu o výměře 30 m2 s točitým kovovým schodištěm, v němž vznikne oddělená místnost s kuchyňkou a sociálním zázemím. Z mezonetu bude výhled na vodní plochu s vodními rostlinami a rybami. Veškeré stěny jsou vytapetované historickými novinami, které se našly na půdě domu a v archivech. Ve všech stěnách je naražená nerezová izolace. Prostory jsou absolutně suché. Veškeré stěny jsou vyrobeny jako vestavěné skříně s dutinou pro umístění jakýchkoliv rozvodů a rychlého uvedení do původního stavu. Jednotka je bezbariérová. Byt je napojen na PCO. Parkování před domem za 4 000,- Kč/rok. Fond oprav činí 25 Kč/m2.

 

V dubnu 2022 byly prostory zkolaudovány.

Koupě bytu a splněný sen. Bydlení v precizně zrestaurovaném bytě v centru města v historické části. Repliky historických oken s vyřezávanou klapačkou (trojskla), opravené historické dveře, malované stropy a dobová dřevěná podlaha. Dostupnost veškeré infrastruktury, jako jsou školy, kina, divadla, kostely, obchody a lékař. Bydlení uprostřed zeleně. Z jedné strany výhled na zeleň do obnovujícího se vodního rigolu Rybářské bašty plného vodních rostlin a ryb, a z druhé strany na fontány, vodotrysky a parky plné stromů a ozdobných keřů na opravených jižních terasách středověké pevnosti. Nejlevnější a nejrychlejší internet za pomocí optického vlákna. Nejlevnější vytápění, které zajišťujeme vlastní předávací stanicí napojenou na výrobce tepla elektrárny Opatovice využívající uhlí, ale také obnovitelné zdroje. Zateplená fasáda. Kompletní výměna elektro rozvodů, vody a kanalizace. Generální oprava fasády, střešní krytiny a podříznutí celého objektu nerezovými deskami. Výměna všech špaletových oken za špaletová okna s vyřezávanou klapačkou (trojsklo). Nový drátěný industriální výtah. V domě nevyužíváme plynové přípojky, sporák je elektrický.

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.