Byt 2+kk PRODEJ
CENA 4 999 000 Kč Včetně provize RK
LOKALITA Hradec Králové
ul. Komenského 264
UŽITNÁ PLOCHA 60 m²
STAVBA cihlová
STAV OBJEKT po rekonstrukci
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Luxusní byt 2+kk.

Byt 264/11 je překrásný byt s klenutými stropy plný úchvatných zrestaurovaných vzácných maleb, který užíval druhý vlastník Paláce Komenium, pekař Rýdl. Do bytu lze vstoupit ze společných částí domu, ale také ze dvou vlastních vstupů ze zastřešené předzahrádky. Z této předzahrádky a oken na jihozápad lze pozorovat vodní plochu Rybářské bašty plné vodních rostlin a ryb. Součástí bytu je mezonetové patro pro velkou postel s mlynářskými schody.

Bytová jednotka má dva samostatné vstupy pro bydlení a podnikání nebo pro návštěvy. Jeden pokoj se samostatným vstupem je vybaven umyvadlem se studenou a teplou vodu a je ideální pro podnikání. Další část bytu má také samostatný vstup a je vybavena koupelnou s WC a kuchyní. Ideální pro kumulaci bydlení a podnikání. Celek funguje jako tzv. HOMEOFFICE. Kliky a kličky mosaz, vypínače keramika. Bytová jednotka je bezbariérová.

Když se snoubí staré s novým. Život jako na zámku s dálkovým vytápěním napřímo z Elektráren Opatovic a optickým vláknem pro nejrychlejší internet s drátěným industriálním výtahem. Zájemci si mohou koupit bytové jednotky samostatně, nebo všechny najednou. Jednotky se dají propojit jako jeden celek.

Parkování před domem za 4 000,- Kč/rok. Fond oprav činí 25 Kč/m2. V domě nevyužíváme plynové přípojky, sporák elektrický. Toto všechno najdete v Paláci Komenium v historické části města Hradce Králové, pod opravenými městskými hradbami, jejichž součástí jsou rozsáhlé, celoročně zelené zahrady s pergolami, fontánami a kašnami. Dům má další samostatné vchody pro ordinaci praktického lékaře. V domě je kosmetický salon a stomatologická ordinace.

Historie: "Dům č.p. 264 palác v Komenského třídě stavěl pro sebe fotograf a zlatník Karel Bitterlich. Je to jeden z nejlepších domů této ulice. Před válkou světovou založeno a umístěno zde po 7 let Komenium, pensionát pro studenty. Bydlela zde i baronka Mac Enis, rodem z Valštýnu s dcerami. V prvém poschodí měla p. Bitterlichová, Polka a nábožná dáma, svou kapli.

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.