Jak v tom chodíme

Máme Hradec rádi, a proto nám na místních nemovitostech záleží.

Věříme, že slušný přístup je jádrem našeho oboru, a proto se nerozrůstáme a nechystáme se dál než za okolí Hradce. Jedině tak se můžeme sami plně věnovat příběhům domů ve městě, kde jsme se narodili.

MILAN & JAN TOUPALOVI

T & T REALITY
T & T REALITY

Cesta Milana

To, co nás dostalo až sem, byl můj sen o vlastní realitní kanceláři v Hradci. Do světa realit jsem vstoupil v roce 2002. A už jsem neodešel.

Několik let jsem sbíral zkušenosti v realitních firmách. Vkládal jsem svou energii a úsilí a odměnou mi byly nové zkušenosti a informace. Staral jsem se o domy, byty a učil jsem se dovednosti přeměňovat pole a louky na stavební parcely. Nové zkušenosti ve mně probouzely chuť růst a stále se učit novému.

Odchodem ze druhé firmy, která obchodovala s nemovitostmi, se zrodila naše realitní kancelář. Zpočátku jsem se o nemovitosti staral sám, ale brzy jsem své nadšení spojil s bratrovým, a vznikl tak podnik, který hrdě nese naše jméno.

 
 
T & T REALITY
T & T REALITY

Cesta Honzy

Hodně jsem studoval, trochu cestoval a nakonec jsem se v roce 2010 rozhodl vrátit zpátky do rodného města.

Tehdy jsem využil svou znalost jazyků a začal pomáhat bratrovi v realitní kanceláři s bydlením pro zahraniční studenty. Práce mě nadchla a kvůli poptávce dalších klientů jsem se rozhodl dovzdělat se v oblasti finančních služeb a regionálního rozvoje.

Vystudoval jsem obor Veřejná správa a regionální rozvoj a započal dráhu realitního a finančního specialisty v naší hradecké realitní kanceláři. V roce 2018 jsem dosáhl na pozici TOP obchodníka Hypoteční banky ve zpracovávání hypotečních úvěrů pro naše klienty.

Společně jsme vystavěli firmu, která lidem z Hradce pomáhá s úspěšným prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti. Firmu, díky které na nás můžou být rodiče pyšní.

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.