Prostory pro podnikání PRODEJ
CENA 1 650 000Kč + provize RK
LOKALITA Vamberk
ul.Žamberecká
UŽITNÁ PLOCHA 253 m²
PLOCHA POZEMKU 322 m²
STAV OBJEKT dobrý
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
G(není vypracován)
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Sklad, výroba

Naší realitní kanceláří je nabízen prodej skladového a výrobního prostoru v obci Vamberk. Tento objekt, situovaný v blízkosti centra obce na ulici Žamberecká, disponuje užitnou plochou 253 m2 a je snadno dostupný z veřejné asfaltové cesty.

Díky své poloze a velikosti nabízí tato nemovitost širokou škálu využití – ať už pro kombinaci výrobních činností, skladování, prodej nebo administrativní potřeby.

TECHNICKÉ INFORMACE: Skladový objekt se rozprostírá v zadní části pozemku a je vybudován jako jednopatrová budova bez podsklepení. Přístup do objektu vede přes dvorní část, kde se nachází krytá expediční rampa vedoucí do průchozí chodby. Po obou stranách chodby jsou umístěny sklady, šatna a kancelář, na jejímž konci se nachází hlavní skladový a balící prostor. Objekt je postaven na betonových základech s montovanou dřevostavbou, doplněný izolačními sendvičovými panely a nízkým sedlovým krovem. Objekt je napojen na elektrickou energii. Možnost připojení vody a plynu je možna zajistit z hlavního vedení na ulici Žamberecká a kanalizační přípojka je dostupná u vjezdu do areálu.

Chybějící projektová dokumentace nás vede k odhadu stáří objektu na základě konstrukce a technického stavu z let 1975 až 1980.

Vamberk, město s pěti tisíci obyvateli, se nachází v malebném prostředí Orlických hor s horskou říčkou Zdobnicí, poskytuje veškerou občanskou vybavenost a díky silnému průmyslovému zázemí má oblast velký potenciál pro podnikání.

Cena nemovitosti je 1650 000Kč + provize realitní kanceláře 4% + DPH.

Přijměte naše pozvání k prohlídce této zajímavé nemovitosti, která může být ideálním místem pro realizaci vašich podnikatelských záměrů.

 

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.