Bytový dům PRODEJ
CENA 9 940 000Kč Včetně provize RK
LOKALITA Vamberk
ul. Žamberecká 451
UŽITNÁ PLOCHA 865 m²
PLOCHA POZEMKU 567 m²
STAVBA cihlová
STAV OBJEKT developerský projekt
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
G(není vypracován)
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Skvělá investice

Nabízíme Vám skvělou investiční příležitost. Jedná se o bytový dům k rekonstrukci, který se nachází v centru obce Vamberk v ulici Žamberecká č.p. 451. Předmětem prodeje je soubor dvou budov na parcelách č. stav. 590/3 a 590/5. K dispozici je studie s rozdělením na 10 bytových jednotek a 2 ateliéry (viz foto půdorysu).

Tato investiční nemovitost má velký prodejní i nájemní potenciál. Prodejní cena bytů a ateliérů po rekonstrukci je dle aktuálních tržních cen 26 mil. Kč nebo se můžete vydat cestou průběžného zhodnocení Vaší investice při pronájmu s potenciálem přesahujícím 1 mil. Kč za rok. Významnou finanční podporou při rekonstrukci bytového domu je dotační program Nová zelená úsporám (novazelenausporam.cz), který lze využít mimo jiné na zateplení, tepelná čerpadla, fotovoltaiku atd.

Vamberk je pětitisícové město na úpatí Orlických hor s protékající horskou říčkou Zdobnicí. Nachází se 5 km od Rychnova nad Kněžnou, 11 km od Kvasin a 38 km od Hradce Králové. Město poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Ve Vamberku a okolí je silný výrobní průmysl, který nabízí dobré pracovní možnosti (např. ESAB Vamberk a Škoda Kvasiny).

Na vyžádání Vám rádi poskytneme studii, dle které jsou dispozice bytů a ateliérů následující. Dispozice lze měnit, objekt poskytuje velkou svobodu pro uspořádání bytů.

1. nadzemní podlaží: 3kk 59 m², 2kk 46 m², 2kk 38 m², 1kk 31 m² a 1kk 26m².

2. nadzemní podlaží je identické: 3kk 59 m², 2kk 46 m², 2kk 38 m², 1kk 31 m² a 1kk 26 m².

Snížené přízemí: ateliér 2kk 36 m², ateliér 2kk 34 m², 12 sklepních kójí 75 m².

Půdní prostory: cca. 176 m², územní plán povoluje vybudování dalších bytových jednotek

Ke každé jednotce je k dispozici sklep. Parkování zajištěno ve vnitrobloku, lze také vybudouvat garáže. Studie počítá s kočárkárnou/kolárnou a sušárnou.

S financováním nemovitosti Vám rád pomůže náš finanční specialista, který dostal ocenění hypoteční specialista roku. Nabízíme komplexní správu nemovitosti.

Kupní cena nemovitosti uvedená v inzerátu je pouze orientační. V případě vyššího počtu zájemců může dojít i k jejímu zvýšení.

Srdečně Vás zveme na prohlídku.

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.