Roubená chalupa PRODEJ
CENA 1 980 000 Kč Včetně provize RK
LOKALITA Machov
 
UŽITNÁ PLOCHA 80 m²
PLOCHA POZEMKU 1221 m²
STAVBA smíšená
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
G(není vypracován)
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Chalupa v obci Machov

připravujeme pro Vás .....

 

Chalupa se nachází v CHKO Broumovsko. Pěšky možné dojít na Bor, Hejšovinu a do Polského národního parku Stolové hory (Gory Stolowé). Pěšky je možné dojít přes Bor, přes vyhlídku na Boru přímo do skalního města v Polských Bludných skalách. Nedaleko od chalupy je vstup do Broumovských stěn, v rámci kterých je možné navštívit Hvězdu, Korunu, Supí hnízdo, Kovářovu a Pískovou rokli, a cca 15km je to do Adršpašsko-Teplických skal. A v podobné vzdálenosti se nachází město Broumov, kde je možné navštívit Benediktinský Broumovský klášter, malé golfové hřiště, malý krytý bazén s wellnes, Farma Wenet (malá zoo).

 

Občanská vybavenost obce Machov: obchod potravin, obchod smíšeného zboží, lékař, tělocvična, kulturní sál, 3 restaurace, škola (do 9.třídy), školka, atd. Ve vzdálenosti do 500m se nachází 2 restaurace.

 

Machov je známý svou lyžařskou historií. Přímo v obci jsou 2 skokanské můstky (cca 300m od chalupy) a hned vedle nich je menší sjezdovka s pomou (momentálně není v provozu). Okolí Machova je protkané upravovanými lyžařskými běžkařskými trasami, které jsou z velké části osvětlené (vstup na trasu do 300m od chaty). Přímo z Machova je možné uskutečnit vyjížďku s koňmi na Statku na konci cesty (pořádají také koňské kroužky pro děti). Broumovsko je lákavé také četnými cyklistickými a turistickými trasami. Ve vzdálenosti do 20km se nachází Kudowa Zdroj, známé Polské lázeňské středisko. Vedle lázní je možné navštívit 2 aquparky.

 

Oblast je zajímavá i pro své kulturní vyžití. Přímo v obci Machov je každoročně pořádáno: několik plesů, Šibřinky (maškarní pro děti i následně pro dospělé), Tour de Torpédo (jízda v dobových krojích na kolech s torpédem), Lhotské struhadlo (letní závod na lyží po asfaltu v dobovém oděvu) a Masopustní průvod v maskách. V okolí je každoročně pořádán Hudební festival Broumovská kytara, v nedalekém Hronově (cca 7km) je v létě pořádána světově známá kulturní akce Jiráskův Hronov. V Polici nad Metují (cca 5km) mají zázemí Police Symphony Orchestra, která v místě pořádá koncerty. Dále se v Polici nachází muzeum papíru, muzeum Merkuru, v rámci poutě je pořádána každoroční výstava historických vozidel, kterou pořádá Klub historických vozidel Metuje. Klub historických vozidel Metuje pořádá každoročně také vyjížďku historických vozů v rámci otvírání a zavírání sezóny. V Polici je možné zalézt si v sokolovně na horolezecké stěně, nebo ve skalách na Ostaši. Police má vlastní skupinu historického vojenského oddílu k době 1866 – Ostrostřelecká grada Polická spolek Radecký, která se účastní různých akcí. Za zmínku stojí také Meziměstí (cca 15km), kde se nachází Centrum Walzel (je zde Restaurace Švejk, střelnice, Bowling, solná jeskyně, lezecká stěna, atd.).

 

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.