Zahrádka s chatkou PRODEJ
CENA 980 000 Kč Včetně provize RK
LOKALITA Smiřice
Cukrovarská
PLOCHA POZEMKU 461 m²
STAV OBJEKT dobrý
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
G
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Oáza zeleně

Hledáte místo, kde by jste se po celodenním shonu zrelaxovali, vypili kávu pod korunami stromů nebo se realizovali v zahradničení?

Pak právě pro Vás máme nabídku prodeje zahrádky s chatkou v dojezdové vzdálenosti 15 minut od Hradce Králové, v lokalitě Smiřice. Pozemek je součástí malé zahrádkářské osady a nachází se na okraji obce u nedaleké železniční tratě. Veškerá občanská vybavenost je přímo v obci Smiřice. Velmi dobrá dopravní dostupnost dělá z tohoto pozemku ideální místo k rekreačnímu bydlení.

Dřevěná chata s dispozicí 1 místnost, o velikosti 2x3m je celkově podsklepená. Součástí chaty je pergola o rozměrech 3x3m. Zahrádka má celkem 461 m2, zastavěná plocha je 15 m2. K prodeji zahrádky s chatkou náleží spoluvlastnický podíl 1/8 na příjezdové cestě k zahrádce. Elektřinu k chatce lze dotáhnout prodlužovacím kabelem z el. sloupku, voda je rozvedená na hranici pozemku ze společné studny a toaleta je řešena veknovním suchým záchodem. K pozemku se dá přijet osobním autem.

Kupní cena nemovitosti uvedená v inzerátu je pouze orientační. V případě vyššího počtu zájemců může dojít i k jejímu zvýšení.

Srdečně Vás zveme na prohlídku.

 

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.