Rodinný dům PRODEJ
CENA 1 100 000 Kč Včetně provize RK
LOKALITA Barchov
 
UŽITNÁ PLOCHA 175 m²
PLOCHA POZEMKU 1403 m²
STAVBA cihlová
STAV OBJEKT špatný
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
G(není vypracován)
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Rodinný dům s pěkným pozemkem

Rádi bychom Vám nabídli rodinný dům s pěkným pozemkem v malebné obci Barchov. Obec Barchov se nachází mezi Hradcem Králové (20 km) a Novým Bydžovem (8 km) na pravidelné autobusové trase. Rodinný dům se nachází na pozemku o celkové výměře 1403m2

Objekt postaven více jak před 100 lety a od této doby užívaný. Stavba obsahuje: přízemí - vstupní verandu, chodbu, WC, lázeň, kuchyň a dva pokoje, v nedokončené části dvě místnosti bez střešního pláště, podlah, omítek, oken, dveří a podobně. K rodinnému domu se prodává garáž a skladové prostory.

Okna osazena dřevěná dvojitá ven a dovnitř otevíratelná, dveře osazeny do ocelových zárubní hladké a prosklené. Vytápění zajištěno plynovým agregátem s radiátorovými články a s kotlem na tuhá paliva Viadrus. Zařizovací předměty - vana, umývadlo, WC ve standardním provedení. V kuchyni není osazen sporák. Rozvody plynu provedeny k plynovému kotli, rozvody ÚT k radiátorům provedeny, rozvody vody teplé a studené provedeny, ohřev TÚV zajištěn bojlerem. Rozvody el. instalace provedeny v běžném rozsahu. Kanalizace je svedena do jímky.

Dům byl cca před 15 lety částečně opravován laickým způsobem, provedeny v části nové keramické podlahy, provedeno sociální zařízení se zařizovacími předměty, rozvod ÚT s plynovým kotlem , kotlem na pevná paliva a radiátory KORADO.  Dále byla provedena přístavba zadní části, která nebyla dokončena a je pouze provizorně zastřešena. Celkový stav i přes provedené úpravy a opravy je špatný.

Celková cena včetně provize realitní kanceláře je 1 100 000 Kč. Součástí prodeje domu je finanční poradenství s možností zpracování hypotečního úvěru.

Nemovitost je potřeba vidět, vřele Vás zveme na prohlídku.

Doplňující fotografie zašleme na vyžádání na váš e.mail. Tato nemovitost je prodávaná přes insolvenčního správce.

 

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.