Byt 2+kk PRONÁJEM
CENA 9 500 Kč / měsíc služby 2 200 Kč+ elektřina a plyn
LOKALITA Hradec Králové
ul. Jungmannova 1407
UŽITNÁ PLOCHA 45 m²
STAVBA panelová
STAV OBJEKT po rekonstrukci
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
G(není vypracován)
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Byt v žádané lokalitě

Nabízíme Vám  pronájem bytu o dispozici 2+kk a o výměře  45 m2. Naleznete jej v oblíbené lokalitě Pražského Předměstí, v Hradci Králové.

V místě je velmi dobrá občanská vybavenost – tenisové kurty, fitness, obchod Hruška, restaurace, základní škola, mateřská školka, zastávka dopravního podniku v blízkosti panelového domu. Lokalita je oblíbená pro své klidné okolí v blízkosti řeky a dostatku zeleně.  

Byt je situovaný na jihovýchod a nachází se v 5. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.

Dispozice bytu:  předsíň s botníkem a předsíňovou stěnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pokoj s kuchyňským koutem, ložnice. 

Byt je po částečné rekonstrukci v pěkném a udržovaném stavu. Vytápění a teplá voda je řešena dálkovým horkovodem z místních Opatovic nad Labem, podlahy jsou řešeny pomocí plovoucí podlahy. K užívání je i balkon umístěný v mezipatře a sklepní kóje v suterénu. Parkování pro Váš automobil je bezplatné před domem.

Majitel požaduje nájem ve výši 9 500 Kč + záloha na služby (2 200 Kč/měs.) + elektřina a plyn budou přepsány na nájemce. Kauce je ve výši dvou nájmů a provize realitní kanceláři  9 500 Kč + DPH. 

Byt je k nastěhování od 02.01.2024.

Vřele Vás zveme na prohlídku tohoto bytu. 

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.