Rodinný dům PRODEJ
CENA 4 990 000 Kč Včetně provize RK
LOKALITA Hradec Králové
Kampelíkova 405
UŽITNÁ PLOCHA 130 m²
PLOCHA POZEMKU 431 m²
STAVBA smíšená
STAV OBJEKT před rekonstrukcí
ENERGETICKÁ
NÁROČNOST
G(není vypracován)
MILAN TOUPAL

MILAN TOUPAL

realitní makléř +420 722 923 233 milan.toupal@ttreality.cz

Kukleny - klidná část

Hledáte nový domov, nebo investiční příležitost? Máme pro Vás nabídku rodinného domku se zahradou k prodeji a naleznete jej v klidné části města Hradce Králové, v Kampelíkově ulici.

Dům je  určený k rekonstrukci a nabízí tak mnoho možností pro vlastní úpravy. Domek byl v minulosti již rozšířen o dva nové pokoje, disponuje i prostornou půdou, kterou lze přeměnit na další bydlení. Naleznete zde malý sklípek vhodný pro uskladnění zeleniny, ovoce nebo třeba zavařenin z vlastní zahrádky. Realizovat se můžete i na zahradě, upravit ji dle svých představ a vytvořit si tak krásné místo pro relaxaci a odpočinek. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Dispozice domu: zádveří s chodbou, koupelna, toaleta, kuchyň, pokoj s okny do ulice, průchozí pokoj a pokoj s okny do zahrady. Vstup na prostornou půdu a vstup do malého sklípku.

V blízkém okolí naleznete plnou občanskou vybavenost. Nedaleko naleznete obchodní centrum Aupark, vlakové nádraží, městský park s dětským hřištěm, základní a uměleckou školu. 

Tato nabídka je skvělá příležitost pro ty, kteří hledají klidné bydlení s možností vlastního tvůrčího uplatnění.

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

 


 

předchozí
T&T nabídka
následující

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.